Scan eXam™ One

Hızlı ve güvenilir dijital ağız içi görüntüleme sistemi

İletişim

Tüm ihtiyaçlar için tek çözüm.

Gelişmiş dijital görüntü işleme, tekrar tekrar kullanımdan sonra bile tutarlı görüntüler sunar. Diş hekiminin teşhis tercihlerine göre kolaylıkla ayarlanabilen yapılandırma kullanılarak mükemmel görüntü kalitesi elde edilebilir. 

KaVo Scan eXam One - Tüm ihtiyaçlar için tek çözüm

Gelişmiş dijital görüntü işleme, tekrar tekrar kullanımdan sonra bile tutarlı görüntüler.

Anında harika sonuçlar

Net ve keskin KaVo Scan eXam One ağız içi görüntüleri, gerekli tanısal bilgileri en küçük ayrıntılarda bile göstermek için doğru gri tonlamaları çoğaltır. Sadece fosfor plak sensörünü yerleştirin.

Scan eXam One - Pozisyonlandırması film kullanımı kadar kolay

KaVo Scan eXam sisteminin yeniden kullanılabilen fosfor plak sensörlerin kullanımı kolaydır ve sorunsuz bir iş akışı sağlar. Görüntüyü okuma sürecinden ekranda görüntülenmesi sadece saniyeler sürer. Sistem normal gün ışığı ortamında çalıştırılabilir, kimyasal kullanımı gerektirmez.

Bir veya daha fazla kullanıcı için tek çözüm

KaVo Scan eXam One ağız içi görüntüleme sitemi, kişisel kullanımınızın yanı sıra, bir ağdaki birden fazla kullanıcı ile kolayca paylaşılabilir. KaVo Scan eXam One çok az yer kaplar ve estetik bir görüntüye sahiptir! Beş farklı renk seçeneğinden, muayenehane tasarımınız için en uygun olanını seçin!

Kolay kullanım


Anında harika sonuçlar


Tedavi üniti yanında veya paylaşımlı kullanım