Scan eXam™

Hızlı, direkt ve zeki ağız içi fosfor plak tarayıcı sistemi

İletişim

Scan eXam ağız içi fosfor plak tarayıcı, yüksek ayrıntı ve mükemmel kontrast içeren görüntüler sunar. 

KaVo Scan eXam - Doğru ve tutarlı teşhis sonuçları

Scan eXam™ ağız içi fosfor plak tarayıcı sistemi, yüksek ayrıntı ve mükemmel kontrast içeren görüntüler sunar. Dijital görüntüleme ile ilgili geniş dinamik aralık, her zaman mümkün olan en iyi teşhisi sağlar.

Son derece hızlı mükemmel sonuçlar

Scan eXam™ cihazı, görüntü kullanılırlığı açısından standartları belirler. Okumaktan silmeye sürecin tamamı, birkaç fosfor plak konuyor olsa dahi bekleme süresi olmaksızın hızlı bir iş akışı sağlar. Fosfor plaklar size üstün görüntü kalitesi sağlar ve çok çeşitli uygulamayı destekler.

Kolay entegrasyon

Scan eXam ™ ağız içi fosfor plak tarayıcı, son derece küçüktür ve bir masanın üzerine veya altına veya bir dolaba ya da duvara monte edilebilir.

Pozisyonlandırılması film kullanımı kadar kolay

Scan eXam™ tarayıcı, bekleme modundan, sisteme dokunmadan çalıştırılabilir. Tek kullanımlık hijyen aksesuarlarıyla olan bu iş akışı, en aza indirgenmiş çapraz bulaşma riski ile güvenli operasyon sağlar.

Çiziğe dayanıklı fosfor plak sensörleri

Scan eXam™ cihazı en yeni fosfor plak sensör teknolojisini kullanır. Çiziğe dayanıklı yüzeyler, uzun süreli kullanımda yüksek kalitede tanısal sonuçlar sağlar.

Patentli iDOT™ sistemi

Benzersiz iDOT™ işaretleme sistemi ile fosfor plak sensörlerinizin kalitesini kontrol edin. iDOT™ işaretleri alınan her görüntüde görülebilir, bu da kalitenin düştüğü fosfor plakları tespit etmeyi mümkün kılar. Hasarlı plaklar hemen yenilenebilir.

Dahili UV dezenfeksiyon sistemi


Tanıdık, kolay ve hijyenik kullanım


Görüntü okuma süresi 5-8 saniye