GXS-700™

Yüksek çözünürlükte yenilik - KaVo'dan dijital ağız içi sensör

İletişim

GXS-700 dijital ağız içi sensörler; film tabanlı radyografi sistemlerinden dijital sistemlere geçmek istediğinizde ya da eski dijital sisteminizi yenilemek istediğinizde, performans çıtasını oldukça yükseltiyor. Kullanım kolaylığı ve taşınabilirlikten, keskinliğe ve sürdürülebilirliğe kadar GXS 700 dijital intraoral sensörler, yenilikçi ve mükemmel dental çözümler ile uygulamanızı ilerletmeye yardım etme taahhüdümüzü vurgulamaktadır. 

Uygulamalarınız için küçük, iş akışınızın verimliliği için büyük bir adım

Diş hekimliğinde klinik koşullarını iyileştirmesi ile tanınan KaVo, öncü uygulama yönetim sistemlerinde sorunsuz entegrasyon işlemleri için GXS-700’i öneriyor. Bu, hasta iletişimi için daha fazla zaman ayrılması ve randevu sayısında artış anlamına geliyor. GXS-700 klinik içinde ihtiyaç duyulan noktaya kolaylıkla taşınabilir ve ilgili hizmetin etkin ve hızlı bir şekilde verilmesine olanak sağlar. Yirmi yaş dişleri ve kökü derinde bulunan azı dişleri gibi zorlu alanların yüksek çözünürlüklü görüntüleri kolayca elde edebilir.

Yüksek çözünürlüklü radyografi

En yeni sensör teknolojisini kullanan GXS-700 sistemi, teşhis ve tedaviyi büyük ölçüde desteleyen şaşırtıcı netlik ve ayrıntıda, gerçek zamanlı görüntüler sunar.

Boyut 1: Pediatride mükemmellik.

Pediatrik uygulamalar için özel tasarlanan ergonomik şekil ve boyuta sahip GXS-700 sensörünün hızı ve konforu - en genç hastanızın endişelerini bile çabucak ortadan kaldıracaktır.

Yüksek görüntü kalitesi


Doğrudan USB bağlantısı


İki farklı boyutta ergonomik sensör


Kaynaklar