NOMAD Pro 2™

Elde taşınabilir X-Ray Sistemi

İletişim

KaVo NOMAD Pro 2 elde taşınabilir periapikal diş röntgen cihazı, her yoğun kliniğin ihtiyaç duyduğu ve takdir ettiği tüm güvenilirlik ve verimlilik avantajlarını elde etmenizi sağlar. Yeni KaVo NOMAD Pro 2, duvara monte ünitelerle karşılaştırıldığında, iş akışında güçlü bir özgürlük sunar. Güvenlik ve taşınabilirliğinden görüntü yakalama ve yenilikçi özelliklerine kadar NOMAD Pro 2, diş hekimliği uygulamaları, klinisyenler ve hastalar düşünülerek tasarlandı. 

Güvenlik Taahüdü

Tedaviler sırasında güvenliğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kullanıcıların güveliğini sağlamak için, NOMAD Pro 2'nin oldukça gelişmiş iki radyasyon koruma özelliği vardır. Benzersiz kurşun destekli akrlik koruma kalkanı, operatörü direkt ve saçılma radyasyonundan korurken, dahili bir muhafaza, X ışını tüpünü kaplar ve rasyasyon sızıntısını önler. NOMAD Pro 2 kullanım talimatları doğrultusunda kullanıldığında, radyasyon koruma özellikleri sayesinde 'güvenli bir bölge' oluşturur.

Sektör Lideri Batarya Teknolojisi

Önceki modellerine göre % 30 daha uzun batarya ömrüne sahip KaVo NOMAD Pro 2, tutarlı ve güvenilir, uzun kullanım ömrü sunan üstün batarya teknolojisine sahiptir.

Yaratıcı, Ergonomik Tasarım

Ergonomics was foremost in the redesign of the new KaVo NOMAD Pro 2. Based on customer feedback the engineering team also created a more secure grip for users with smaller hands.

Kullanıcı Dostu Arayüz

KaVo NOMAD Pro 2, dokunmatik ekran arayüzü yeni tasarımı.

Görüntü Kalitesine Odaklanın


Verimli İş Akışı Avantajları


Alanında Lider


Kaynaklar