OP 3D™ Pro

Tüm çene-yüz bölgesi için en kapsamlı 3'ü 1 arada görüntüleme sistemi

İletişim

ORTHOPANTOMOGRAPH™’ın görüntü kalitesi ve KaVo ürün mükemmelliği ile maksimum çalışma rahatlığının kombinasyonu: KaVo OP 3D Pro. Çok katmanlı pan fonksiyonu ve V-Şekilli-Işın Teknolojisi ile yüksek hassasiyette iki boyutlu görüntüler. 

Low Dose Technology™ (Düşük Doz Teknolojisi)

Kavo OP 3D Pro'nun yenilikçi Low Dose Technology™ (LDT ) özelliği, daha düşük doz radyasyonla 3D görüntülerde optimum kalite imkanı sunar.<br><br> Özellikle çocuklar gibi dozlara karşı hassas olunması gereken veya takip vakalarında hastaları korumak için radyasyonun azaltılması gözardı edilemez bir katkı anlamına gelir.

Dört farklı görüntü çözünürlüğü

Düşük dozdan, standart ve yüksek çözünürlüğe kadar seçilebilir bireysel çözünürlük.5 x Ø 5 cm (6 x Ø 4 cm*) hacimsel boyutta, endo seçeneği de mevcuttur.

MAR teknolojisiyle daha net görüntüler

Kullanıcı tarafından seçilebilen metal artefakt azaltma (MAR), yayılma hacmindeki çok yoğun yapılardan kaynaklanan dağınık radyasyonun etkisini azaltır. Bu da özellikle kök kanalı dolgusuna sahip dişlerin görüntülenmesini optimize eder.

Kullanımı kolay ve kendinden açıklamalı sistem: 10.4 inçlik dokunmatik panel

KaVo OP 3D Pro tüm iş akışlarının birkaç saniye içinde kolay bir şekilde uygulanmasına imkan tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.

5 farklı noktadan kafa sabitleme desteği

Hastalarınızı doğru bir şekilde pozisyonlandırın: Her pozlama için kolayca özelleştirilebilen konforlu 5 farklı noktadan kafa sabitleme desteği, hastaların hareketini azaltır. Hassas hizalama için çeşitli lazer konumlandırma ışık çizgileriyle birlikte, sürekli olarak iyi bir görüntü kalitesi garanti edilir.

Yazılım: Cihazınızda kurulu. Gelecek: DTX Studio™*, tamamen entegre

İhtiyacınız olan yazılım çözümleri - 3D görüntüleme, implant planlamasında cerrahi kılavuz oluşturma, implant cerrahisi veya diğer uygulamalar - cihazınızda kurulu durumdadır. Gelecekteki yazılım platformu DTX Studio ™ *, bu mevcut yazılım uygulamalarını entegre edecektir.

Sefalometrik olarak güncellenebilir 2D / 3D Combo cihaz


Low Dose Technology™ sayesinde, oldukça düşük radyasyon dozları


Tek tarama ile beş panoramik görüntü sağlayan çok katmanlı özellik.


Kaynaklar