OP 3D™

Panoramik, Sefalometrik ve 3D görüntülemede ödül kazanan yenilikler

İletişim

KaVo OP 3D, 3D dental volümetrik tomografi sistemi seçiminizi kolaylaştırır. Tüm dental görüntüleme iş akışı boyunca kullanımı kolay özellikler sağlayan eksiksiz bir görüntüleme platformudur. Çok yönlü görüntüleme programları ve kolay kullanıma sahip kullanıcı arayüzü ile, farklı konfigürasyonlardaki KaVo OP 3D, pratisyen hekimlerden, ortodonti uzmanlarına ve maksillofasiyal cerrahlara kadar çeşitli kullanıcılar için görüntülemede mükemmellik sunar. 

Verimlilik için tasarlandı

KaVo OP 3D'nin her özelliği uygulama verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Cihazı taramaya hazırlamak, kolay hasta konumlandırma sistemi ve kullanıcı dostu grafik arayüzü ile oldukça hızlıdır. Tüm görüntüleme protokolleri pratik iş akışı için optimize edilmiştir.

Panoramik

Fast Scan ile, 2D panoramik görüntüler için hızlı çekim –sadece 9 saniye
Hastaya en uygun fokal alanı otomatik uygulama sistemi ORTHOfocus™
Yoğun bir klinik/muayenehanenin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için panoramik programlar

Sefalometrik

Hızlı sefalometrik görüntüleme tarama süreleri ve minimum dozla mükemmel görüntü kalitesi için ayarlanabilir görüntüleme alanları ile yenilikçi ve patentli ORTHOceph ™ Plus tasarımı

3D

Üç boyutlu görüntülemede, metal artefakt azaltma özelliği ile birlikte 4 farklı görüntü çözünürlüğü (Düşük Doz Teknolojisi, Standart Çözünürlük, Yüksek Çözünürlük, Endo)
4 farklı görüntüleme alanı: 5x ø 5, 6x ø 9, 9x ø 11 ve (opsiyonel) 9x ø 14 cm - SMARTVIEW™ 2.0 ile, kusursuz görüntüleme alanı (FOV) pozisyonlandırılması. 5-9 cm arasındaki yüksekliği, keşif görüntüsünden ayrı ayrı 5 mm adımlarla ayarlayabilirsiniz.

Tarama tamamlandıktan sonra otomatik olarak hızlı görüntü incelemesi için QUICKcompose ™ özelliği


Optimize görüntüleme iş akışı


Yapılandırılabilir cihaz platformu: Panoramik, Sefalometrik ve 3D Görüntüleme


Kaynaklar