i-tunes

Nobel Biocare, iTunes U’daki alanı aracılığıyla müşterilerine, ağız ve diş sağlığı  derneğine ve öğrencilere ücretsiz eğitim ve eğitim materyalleri takımı sunar ve ağız ve diş sağlığı  alanında bunu yapan tek şirkettir.

Eğitim ve öğretim Nobel Biocare’in temel güçlerinden biridir. Nobel Biocare’in ününü üstüne bina etmeye devam etmek istediği temel eğitim trendlerinden birisi  e-eğitimin hızlı gelişimidir. iTunes U’nun “Kampüsün Ötesinde” kısmında yer alan, Nobel Biocare’in çevrimiçi eğitim ve öğretim programı kolay, son teknoloji ve talebe dayalı e-eğitim sunar. Kullanıcılar arama yapabilir, eğitim öğretim materyallerini siteden doğrudan indirebilirler ve sonra da Mac veya PC’lerinde kullanabilirler veya her yerde ve zamanda öğrenmek için iPod veya İPhone’larına senkronize edebilirler.

iTunes U Sayfasına Nasıl Erişim Sağlanır?

iTunes U, iTunes Mağazası (www.itunes.com) içinde ders notları, dil dersleri ve laboratuvar gösterileri gibi ücretsiz eğitim içeriği sunan bu amaca ayrışmış bir alandır.

iTunes U’ya erişim sağlamak için, önce iTunes yazılımını kurmalısınız,  buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iTunes’u kurduktan sonra Nobel Biocare sayfasına herhangi bir ağ tarayıcısı aracılığıyla www.nobelbiocare.com/itunes linkinden ulaşabilirsiniz.